Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Turtle man dove
Jaartal:1996
Afmetingen lijst: 124,5cm x 94,5cm
Oplage:12/50
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Zeefdrukop papier
Ingelijst:Ja, in houten lijst
Conditie:In zeer goede staat.

...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:This monkey is gone to heaven
Jaartal:1992
Afmetingen lijst:100,5 cm x 130,5 cm(Blad: 80 cm x 110 cm)
Oplage:36/50
Materiaal:Litho op papier
Ingelijst:Ja, in aluminium lijst (licht beschadigd)
...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel:Z.T.
Jaartal: 1992
Afmetingen lijst:105 cm x 144,5 cm (Blad: 75 cm x 105 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal:Gouacheop papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd met potlood

maten; 81 x 74 cm

Jaar; 1995

oplage; 125 ex.

op geschept papier

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd met potlood

Oplage; 50 ex.

Jaar; 1996

op geschept papier

maten; 105 x 100 cm

OP

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

zeer fraaie kleurenzeefdruk van Anton Vrede

afm blad  55x75 cm  in prima staat

handgesigneerd en genummerd oplage 50ex

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

1996. E.d. (opl. 90). 76 x 56 cm

€ 49.00
Eindtijd
Geplaatst door
OlafWijman
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Ini mini mani mo
Jaartal:2000
Afmetingen blad:76,5 cm x 55,5 cm
Oplage:24/50
Materiaal:Lithoop papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

Het oplagenummer op de ...

€ 1.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Mirror-man
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 100,5 cm x 130,5 cm (Beeld: 68 cm x 100 cm)
Oplage: 76/85
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel:De pinguin, de haas en de olifant
Jaartal:2003
Afmetingen doek:85 cm x 85 cm
Gesigneerd:Ja, handgeschreven (midden-onder) en op (verso)
Materiaal:Olieverf op doek
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

LET OP: ...

€ 300.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
KUNSTENAARS

BIJ KUNSTVEILING.BE
Amsterdamse Limburgers Special!
Een vertrouwd adres!
Wat zeggen onze klanten?