Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Suerte, complexe zeefdruk van Anton Vrede in zijn zo herkenbare stijl. Formaat 56 x 68 cm. In goede conditie. Kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of per aangetekende post worden toegezonden.

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Moving Target
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst:96cm x 115,5 cm
Oplage:50/85
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Zeefdrukop papier
Ingelijst: Ja, inaluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oor...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie kleurrijke zeefdruk van Anton Vrede. De zeefdruk is 875 x 100 cm. Gedrukt in een oplage van 90 exemplaren, dit is nummer 22. Kan worden afgehaald in onze galerie in Arkel of verzonden worden per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
KUNSTENAARS

BIJ KUNSTVEILING.BE