Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Batelt, Anna Elisabeth,
Geboren Amsterdam 1869.
Ets : 58 / 60 Lauriergracht.
Rechtsonder met potlood gesigneerd, tevens monogram in de ets ( zie foto ).
Ets : 24 x 19 cm.
Met lijst en zijden passe-partout : 42 x 36 cm.
Ets en lijst in goede staat.
Ophalen, verzenden kan ook ( 7 euro verzendkosten ).
===============================================
Startzeit | 12-8-2014 um 14:09 |
Endzeit | 19-8-2014 um 14:09 |