Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
afmeting inclusief lijst 56,5 x 49 cm
gesigneerd A. Colnot
op te halen in Schoorl, Noord Holland,
bij verzending kosten voor rekening verkoper
Startzeit | 9-5-2014 um 20:22 |
Endzeit | 20-5-2014 um 20:22 |