Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze prachtige zeefdruk is het resultaat van een zeldzame samenwerking tussen de Haagse kunstenaar Bob Bonies en de onlangs overleden couturier Frans Molenaar.
De zeefdruk is in prima staat en door beide heren met potlood gesigneerd. Het oplagenummer is 36/250.
Deze zeefdruk wordt vaak 'losgesneden' om beide gedeeltes afzonderlijk te verkopen. Gelukkig is dat bij dit exemplaar niet gebeurd en is de zeefdruk nog precies zoals hij ooit bedoeld is. Afgezien van wat minimale imperfecties is het werk in goede staat.
Afmeting van het totale werk, dus inclusief de marges is 60 x 76cm.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Woudrichem, Niederlande |
Ort des Objekts | Woudrichem, Niederlande |
Startzeit | 26-9-2017 um 12:31 |
Endzeit | 23-10-2017 um 15:09 |