Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1961 |
Technik | Gouache |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 18 x 29.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 39 x 53 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen
Zustand | Angemessen |
Papier en passe-partout verkleurd door de tijd en met vochtschade, craquelé op enkele plekken en de hechting van de verf is op enkele plekjes minder goed. Staat lijst: Zonder glas! Slijtschade door de tijd. | |
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 3-1-2019 um 10:56 |
Endzeit | 7-3-2019 um 10:10 |