Albert Cambeen - Aquatinta & Aquarell
Freek van den Berg - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1987 |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 33.5 x 18 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 18/30 |
Portfolio map met 25 litho's van Constant. Titel: visiteurs du Vermissage. Jaar: 1987. Oplage: 18/30. Afmetingen blad: H33.5 x b18cm. In opdracht: Voor Frans, op zijn 80ste verjaardag, 15 dec 1988. De werken zijn niet gesigneerd door de kunstenaar (zoals uitgegeven). De colofon is wel gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl.
Constant Anton Nieuwenhuys (Amsterdam, 21 juli 1920 – Utrecht, 1 augustus 2005), volgens de burgerlijke stand Nieuwenhuijs, was een Nederlands beeldend kunstenaar, auteur, muzikant. Hij was een vooraanstaand lid van de kunstbeweging Cobra en naast kunstschilder ook ontwerper van het visionaire architectuurproject New Babylon. Hij signeerde zijn werk met Constant en werd meestal alleen met deze voornaam aangeduid.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 15-2-2023 um 19:47 |
Endzeit | 4-4-2023 um 13:53 |