Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Bijzondere tekening door Else Berg.
Symbolische tekening van een bomenlaan in een bos.
Losbladig onder passepartout, gesigneerd l.o. 'E.Berg'
Beeldmaat 14x13, passepartoutmaat 23x23
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 16-2-2014 um 19:39 |
Endzeit | 23-2-2014 um 19:39 |