Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
prachtige abstracte zeefdruk niet ingelijst maten 50x35 cm genummerd e/a en gesigneerd.
Ort des Objekts | Leerdam, Niederlande |
Startzeit | 8-4-2018 um 11:43 |
Endzeit | 12-4-2018 um 18:43 |