Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
JAAP WEYAND 1886 - 1960
BLOEMBOLLEN VELDEN
olieverf op schilderspaneel in de maat 15 x 23.5 cm
in een fraai lijstje in de maat 29 x 39 cm
Gesigneerd rechts onder weyand
zeer fraai en kleurig schilderijtje
Zeer goede staat
kleine meesters hebben grote toekomst
Startzeit | 26-9-2014 um 18:08 |
Endzeit | 3-10-2014 um 18:13 |