Adèle Koekkoek - Blick auf den Bauernhof
Johan Dijkstra - seltener, großer Werbedruck „Die Groninger Landschaft“ – Farblithographie, gerahmt
Ricardo Carpani - Teller / Kupferstich von Ricardo Carpani
Eugène Brands - gerahmte große Gouache – 1963 (neuer Rahmen!)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2002 |
Technik | Computerdruck |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 55 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 exemplaren |
Zeer fraai C-print van Jan Konings uitgebracht door CBK-Utrecht. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 4-10-2022 um 13:55 |
Endzeit | 18-10-2022 um 21:02 |