Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1993 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 33 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 7/30 |
Mooie druk van Jan Montyn. Sukas. Sanskriet voor Gelu, genot en welvaart. Gesigneerd en eigen druk. De afdruk werk verkeert in goede conditie.U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde. Afdruk kleiner dan de papiermaat.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 18-10-2023 um 11:38 |
Endzeit | 30-10-2023 um 19:49 |