Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Te zien is het identieke huis voor de Grote kerk te Breda.
Jan Sleper: houtgravure 20x11 cm, achter glas, ppartout, ingelijst, 32x22 cm. Het geheel is in goede staat. Sleper won de prix de Rome voor schilderkunst in 1942 en voor de grafische kunst in 1948.
Jan Strube: kleurenlitho, drukgesigneerd en getiteld "Kerstavond in 1850 te Breda". Afb.20x14 cm, papier ca 27x20 cm,
achter glas, in een houten lijst met lichte schade, maat ca. 31x23 cm. Het geheel is in goede gebruikte staat.
Startzeit | 19-10-2016 um 11:18 |
Endzeit | 2-11-2016 um 10:18 |