Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1994 |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 61 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Mooi stilleven van Jasper Krabbé. Een stilleven gebaseerd op de reis (1831-1836) en het boek (1839) van Charles Darwin op de HMS Beagle. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, genummerd (13/100) en met opdracht “voor Hedda met liefs”, ook gesigneerd en gedateerd (‘94) in de plaat. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep. In zeer goede conditie, wat kreukjes in de marge onderin die ingelijst met passe-partout niet zichtbaar zijn.
Afmetingen: 61cm x 43cm (blad), 46cm x 31cm (beeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 31-1-2020 um 12:15 |
Endzeit | 14-2-2020 um 19:50 |