Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en genummerde litho, van Jef Diederen uit 1964. Waarschijnlijk door uv-licht iets verkleurd dat is vooral in het witvlak buiten de prent maar met een passe partout valt dat niet meer op. Papierformaat 50 x 37. Nummer 15 uit een serie van 25. De litho kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ZZAL
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2018 um 20:35 |
Endzeit | 7-2-2018 um 1:35 |