Raoul Dufy - La Fanfare / The band 1949 grosse Original-Farblithographie School Prints
Emiel Lammers - Blick auf das Dorf
Anton Heyboer - Radierung, ohne Titel – gerahmt
Marianne Aulman - handsignierte Litho | 'Atlantis' | 2000
Beits, pigment en acryl op MDF. Formaat 38 x 68 cm (inclusief handgeschilderde lijst). Uitstekende conditie. Achterkant gesigneerd.
Schilder, collagist, beeldhouwer en fotograaf Peter Roland Spaans (1953, Weesp) volgde zijn opleiding aan de Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch (1975 - 1977) en aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Arnhem (1979 - 1981). Spaans werkte in New York en woont en werkt nu in Amsterdam. Zijn thema door al zijn werk is de stedelijkheid, urbanisatie en globalisatie. Tentoonstellingen o.m. in New York, Amsterdam, Ottawa, Copenhagen, Vancouver, Turijn. Nam deel aan Sonsbeek 9 en Johannesburg Biennale.
Startzeit | 6-9-2016 um 18:24 |
Endzeit | 20-9-2016 um 18:24 |