Henk Koolen - Öl auf Leinwand, Ohne Titel – Gerahmt
Anke Peddemors - Liegt auf dem Topf
Jean Ruiter - Digitales Foto, Nanzen-ij (kleine Rosen) – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1980 |
Technik | Radierung |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 25 x 20 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 56 x 45 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 |
Ets van Roger Chailloux, naar een gedicht van Leo Vroman uit 1962: 'De ruimte in'.
Getiteld onderin met potlood: 'De ruimte in' Leo Vroman - oplage 41/50 - '62.
(Achterop de ets verantwoording met stempel en potlood door Maria Chailloux, juli 1980).
In fraai houten lijst gevat, formaat incl. 45 x 56 cm. Formaat ets 25 x 20 cm.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Venlo, Niederlande |
Startzeit | 14-11-2018 um 15:57 |
Endzeit | 21-11-2018 um 22:36 |