Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - The share of others
Type | Prints (signed) |
Year | 1987 |
Technique | Silkscreen |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Figures |
Framed | Not framed |
Dimensions | 33.5 x 18 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 18/30 |
Portfolio map met 25 litho's van Constant. Titel: visiteurs du Vermissage. Jaar: 1987. Oplage: 18/30. Afmetingen blad: H33.5 x b18cm. In opdracht: Voor Frans, op zijn 80ste verjaardag, 15 dec 1988. De werken zijn niet gesigneerd door de kunstenaar (zoals uitgegeven). De colofon is wel gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl.
Constant Anton Nieuwenhuys (Amsterdam, 21 juli 1920 – Utrecht, 1 augustus 2005), volgens de burgerlijke stand Nieuwenhuijs, was een Nederlands beeldend kunstenaar, auteur, muzikant. Hij was een vooraanstaand lid van de kunstbeweging Cobra en naast kunstschilder ook ontwerper van het visionaire architectuurproject New Babylon. Hij signeerde zijn werk met Constant en werd meestal alleen met deze voornaam aangeduid.
Condition | |||||||||
Condition | Very good | ||||||||
Shipment | |||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: 's-gravenzande, The Netherlands | ||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||
Price | Up to 10 kg.
Extra | In case of a purchase price above € 500.- you will have to pay an additional fee of (maximum) € 7.50 for extra shipping insurance | ||||||||
Guarantee | |||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |
Start time | 15-2-2023 at 19:47 |
End time | 4-4-2023 at 13:53 |