Member since 2023 / Amersfoort, The Netherlands
5 items in auction / 11 sold items
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 42 x 36 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Acrylic |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | On stretcher |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 83 x 104 cm (h x w) |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 100 x 66 cm (h x w) |
Signed | Unsigned/Print signed |
Technique | Mixed media |
Dimensions | 20 x 20 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | On stretcher |