Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Deze prachtige zeefdruk is het resultaat van een zeldzame samenwerking tussen de Haagse kunstenaar Bob Bonies en de onlangs overleden couturier Frans Molenaar.
De zeefdruk is in prima staat en door beide heren met potlood gesigneerd. Het oplagenummer is 36/250.
Deze zeefdruk wordt vaak 'losgesneden' om beide gedeeltes afzonderlijk te verkopen. Gelukkig is dat bij dit exemplaar niet gebeurd en is de zeefdruk nog precies zoals hij ooit bedoeld is. Afgezien van wat minimale imperfecties is het werk in goede staat.
Afmeting van het totale werk, dus inclusief de marges is 60 x 76cm.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Woudrichem, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Woudrichem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-9-2017 à 12:31 |
Heure de fin | 23-10-2017 à 15:09 |