Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1914 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau dur |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 38.5 x 42.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 52 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
*Fraai
schilderij van een bosgezicht met een wandelaar in het bos door de bekende Nederlandse kunstenaar C.
Vreedenburgh. Het werk is l.o. gesigneerd en gedateerd met het jaar 1914
*Maten werk 38,5 x 42,5 cm. Maten (buitenzijde) lijst ong. 52 x 56 cm.
*Het werk is in uitstekende conditie, recentelijk nog professioneel gereinigd.
Uitstekend schilder van o.a. stadsgezichten, landschappen en plasgezichten in een realistisch impressionistische stijl. Samenwerking en raadgevingen gehad van Albert Roelofs en Willem Tholen. Zijn werk is erg geliefd, heeft ook verschillende prijzen ontvangen. etc. Veel meer over deze kunstenaar is terug te vinden in boeken of internet. Werk van dez kunstenaar zit in div. musea en in vele particuliere - en bedrijfscollecties.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Utrecht, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.