Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Bijzondere tekening door Else Berg.
Symbolische tekening van een bomenlaan in een bos.
Losbladig onder passepartout, gesigneerd l.o. 'E.Berg'
Beeldmaat 14x13, passepartoutmaat 23x23
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 16-2-2014 à 19:39 |
Heure de fin | 23-2-2014 à 19:39 |