Alexis Gorodine - Mots en cuir
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Dessins / Aquarelles |
Année | 1997 |
Technique | Pastel/Craies |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 25 x 27 cm (h x l) |
incl. cadre | 56.5 x 56.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kees Salentijn (Amsterdam, 1947) genoot zijn opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam. Het werk van Salentijn is veelal experimenteel en wordt gekenmerkt door het gebruik van allerlei soorten materialen en technieken. Ook loopt zijn oeuvre qua stijl uiteen. Salentijn haalt zijn inspiratie voornamelijk uit de Spaanse cultuur en natuur.
Formaat van afbeelding: 25 x 27 cm
Herkomst: het werk is afkomstig uit de collectie van een oud-kunsthandelaar.
Het werk is ingelijst achter glas en in goede staat.
État | |||
État | Bon | ||
Het werk is ingelijst achter glas en in goede staat. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Oisterwijk, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Oisterwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-10-2022 à 20:24 |
Heure de fin | 14-10-2022 à 22:33 |