Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar:Mogens Balle
Prachtig Kleurenlitho in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd 33/150
Afmeting blad 42x31 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Heure de début | 25-4-2015 à 18:15 |
Heure de fin | 9-5-2015 à 18:20 |