5. Académie Beaux-Arts

Académie Beaux-Arts

Opgericht in 1803

Académie des Beaux-Arts de l'Institut de France

De Académie des Beaux-Arts kent haar naam sinds 1803 en is één van de vijf instituties van het Institut de France. De andere vier instituties zijn de Académie Française, Académie des Sciences, Académie des Inscriptions et Belles-Letters en de Académie des Sciences Morales et Politiques. De Académie des Beaux-Arts stamt af van de Franse royale academiën die in de zeventiende eeuw werden opgericht. De missie van de academie is om bij te dragen aan de bescherming, promotie en ontwikkeling van de artistieke erfenis van Frankrijk, terwijl er rekening wordt gehouden met de verschillende expressies.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Jean Jacques Boissieu - Man met kinderen in koeienstal kopen? Bied vanaf 275!
Jean Jacques Boissieu - Man met kinderen in koeienstal

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKampR

Eindtijd20-06-2022 om 19:45

Jaartal1780
TechniekEts
Afmetingen26.0 cm x 34.6 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout