Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 90 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 16.3 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 28 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24.7 x 19.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 44 x 12.5 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 22 x 12 x 13 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 16 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 64 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |