5. Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstenaars Werkgroep AKW

Er worden 14 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Dirk Breed - Gemaal De Lynden kopen? Bied vanaf 1100!
Dirk Breed - Gemaal De Lynden

Geplaatst doormartenkoldijk

Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Peter van Opheusden - Stilleven kopen? Bied vanaf 1!
Jan Peter van Opheusden - Stilleven

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Peter van Opheusden - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 1!
Jan Peter van Opheusden - zonder titel maar met lijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen43 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 60!
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen101 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem Snitker - Park in den winter, tweekleuren kartondruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Park in den winter, tweekleuren kartondruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman kopen? Bied vanaf 135!
Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem Snitker - Drie Kleengedichtjes (Harry Prenen) kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Drie Kleengedichtjes (Harry Prenen)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorISJ

Jaartal1985
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen90 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal2005
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen24.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaanj

Afmetingen92 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst