5. Als ik Kan

Als ik Kan

Opgericht in 1883 - opgeheven in 1952

Als ik Kan

In 1883 werd de kunstenaarsvereniging Als ik Kan opgericht. Toen bestond de vereniging nog onder de naam Union Artistique des Jeunes. Het initiatief werd gestart om jonge Antwerpse kunstenaars de mogelijkheid te geven hun werk tentoon te stellen in Antwerpen, maar ook in Nederland en Duitsland. In 1952 werd de vereniging ontbonden.

Henri Rul - Zeezicht kopen? Bied vanaf 3400!
Henri Rul (1862-1942) Belgisch Zeezicht
Afmetingen202 x 350 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.400