5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Er worden 6 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Bastiaan Tholen - Studie van een meisje kopen? Bied vanaf 50!
Willem Bastiaan Tholen - Studie van een meisjeTekening / Aquarel
Geplaatst doorBergh
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen16.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Isaac Israels - 4 gratis verzonden boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Isaac Israels - 4 gratis verzonden boekwerkenKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal1991
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - LondenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Heynsius - Kasteel met brug kopen? Bied vanaf 100!
Kees Heynsius - Kasteel met brugSchilderij
Geplaatst doorKeesvanDongenArt
Afmetingen43 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's GravenhekjeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout