5. Amsterdamse Limburgers

Amsterdamse Limburgers

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1970

Amsterdamse Limburgers

De naam Amsterdamse Limburgers wordt gebruik voor een groep Limburgse kunstenaars die in de oorlogsjaren zichzelf vormden in Amsterdam. Ze studeerden in deze periode op de Rijksakademie van beeldende kunsten. Allen verlieten zij dus Limburg om in Amsterdam te studeren, in alle vrijheid te werken en aldaar furore te kunnen maken. Dit is dan ook hetgeen dat hen, hoewel ze geen formele groep vormden, bindt.

Er worden 65 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster - Zomerlandschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekLitho
Afmetingen31.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lei Molin - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Lei Molin - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1956
Afmetingen85 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - litho 'O' - 1980 kopen? Bied vanaf 150!
Ger Lataster - litho 'O' - 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Hardcover boek EEN TERUGBLIK Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Hardcover boek EEN TERUGBLIK Handgesigneerd

Kunstboeken

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1998
TechniekHardcover
Afmetingen21 cm x 24 cm (h x b)
Ger Lataster - Hermine in de tuin kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster - Hermine in de tuin

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde IV kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde IV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - dag van de bevrijding kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster - dag van de bevrijding

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Mooi Hoofd - 7 litho's bij teksten Lucebert - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Mooi Hoofd - 7 litho's bij teksten Lucebert - gesigneerd en genummerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini kopen? Bied vanaf 70!
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gene Eggen - Houten sculptuur, "Jan Musch" kopen? Bied vanaf 600!
Gene Eggen - Houten sculptuur, "Jan Musch"

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1960
TechniekHout
Afmetingen56 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre van Soest - Zittende vrouw, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 325!
Pierre van Soest - Zittende vrouw, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 6 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdHandgesigneerd
Gene Eggen - Houten sculptuur, "Tors" kopen? Bied vanaf 600!
Gene Eggen - Houten sculptuur, "Tors"

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1961
TechniekHout
Afmetingen96 cm x 23 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Gene Eggen - Vader, moeder en twee kinderen kopen? Bied vanaf 2000!
Gene Eggen - Vader, moeder en twee kinderen

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

Jaartal1982
TechniekSteen
Afmetingen166 cm x 35 cm x 17 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Aftersale
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - gesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen - Mooi hoofd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormeisen

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Aubade

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormeisen

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 90!
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - grote litho - De schilder’ - 1988 kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - grote litho - De schilder’ - 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - kleurenlitho - 1971 - PRENT 190 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster - kleurenlitho - 1971 - PRENT 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1971
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - kleurenets - 1982 - (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 120!
Ger Lataster - kleurenets - 1982 - (KLEINE OPLAGE)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1982
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - kleurenlitho - épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster - kleurenlitho - épreuve d'artiste

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - kleurenhoutsnede op rijstpapier - 'Blauw - 14 IX '74' - 1974 kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen - kleurenhoutsnede op rijstpapier - 'Blauw - 14 IX '74' - 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1974
Afmetingen65 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - kleurenets - 1983 - (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 120!
Ger Lataster - kleurenets - 1983 - (KLEINE OPLAGE)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 210!
Ger Lataster - zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen84 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ger Lataster - Engel boven tafel kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster - Engel boven tafel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1995
TechniekBrons
Afmetingen14 cm x 15 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Ger Lataster - Vrouw met brood kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster - Vrouw met brood

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1976
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - Hand met vlag kopen? Bied vanaf 500!
Ger Lataster - Hand met vlag

Beeld / Object

Geplaatst doorWalter-Toos

Jaartal1995
TechniekBrons
Afmetingen14.5 cm x 14.5 cm x 8 cm (h x b x d)
Aftersale
Ger Lataster - ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster - ets: Neruda - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
Ger Lataster - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen87 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJanineFrancis52

Jaartal1992
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - Ets - Woman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Litho 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho 1994

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcoMostert

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80 kopen? Bied vanaf 100!
Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ger Lataster - Het oordeel van Paris kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster - Het oordeel van Paris

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1955
TechniekDroge Naald
Afmetingen37 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst