5. Amsterdamse Limburgers

Amsterdamse Limburgers

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1970

Amsterdamse Limburgers

De naam Amsterdamse Limburgers wordt gebruik voor een groep Limburgse kunstenaars die in de oorlogsjaren zichzelf vormden in Amsterdam. Ze studeerden in deze periode op de Rijksakademie van beeldende kunsten. Allen verlieten zij dus Limburg om in Amsterdam te studeren, in alle vrijheid te werken en aldaar furore te kunnen maken. Dit is dan ook hetgeen dat hen, hoewel ze geen formele groep vormden, bindt.

Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Pierre van Soest - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Zonder titel
TechniekPotlood
Afmetingen42 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Ger Lataster - Abstract expressionistich werk kopen? Bied vanaf 475!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Abstract expressionistich werk
TechniekAquarel
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen59 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 150
Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek
Afmetingen32 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex.
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Lei Molin - Inkttekening - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 245!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Inkttekening - Ingelijst (Groot)
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen133 x 106 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 245
Ger Lataster - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho - 1992
TechniekLitho
Afmetingen27.5 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Lei Molin - Lei Molin " Etna " kopen? Bied vanaf 325!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Lei Molin " Etna "
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen125 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 325
Jef Diederen - gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerd boek - 1991
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Ger Lataster - Landschap met sleedoorn kopen? Bied vanaf 4500!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Landschap met sleedoorn
Afmetingen114 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.500
Pierre van Soest - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen79 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
TechniekDroge Naald
Afmetingen37 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi hoofd, litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ger Lataster - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 165!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen106 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 165
Lei Molin - Belle Roche kopen? Bied vanaf 390!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Belle Roche
Afmetingen146 x 110.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Ger Lataster - Figuur op fiets kopen? Bied vanaf 110!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Figuur op fiets
TechniekLitho
Afmetingen82 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Gene Eggen - Verzamelmap lot van 5 werken kopen? Bied vanaf 175!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Verzamelmap lot van 5 werken
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Lei Molin - Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen38 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Lei Molin - Bijzondere uitgave kopen? Bied vanaf 50!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave
TechniekGemengde Druktechniek
€ 50
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
TechniekBrons
Afmetingen14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht1870 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 695
Jef Diederen - Modern People kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Modern People
TechniekLitho
Afmetingen58 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jef Diederen - linosnede - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands linosnede - 1991
Afmetingen28 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jef Diederen - Abstracte compositie - inclusief Boek over Diederen kopen? Bied vanaf 475!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Abstracte compositie - inclusief Boek over Diederen
TechniekGouache
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Jef Diederen - Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ger Lataster - ☆☆ In prijs verlaagd ☆☆ Gemengde techniek en impasto op doek, (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 2200!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands ☆☆ In prijs verlaagd ☆☆ Gemengde techniek en impasto op doek, (Zeer groot)
Afmetingen110 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.200
Jef Diederen - Olieverf op doek: Provence III - 1984 (heeft in museum Jan gehangen!) + boek kopen? Bied vanaf 2500!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Olieverf op doek: Provence III - 1984 (heeft in museum Jan gehangen!) + boek
Afmetingen136 x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Jef Diederen - Serie van 6 litho's ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 195