5. Aquarellistenkring

Aquarellistenkring

Opgericht in 1945

Hollandse Aquarellistenkring

De Hollandse Aquarellistenkring werd opgericht om de aquarelkunst als kunstvorm te bevorderen. Aquarelleren werd gezien als een van de moeilijkste kunstvormen, maar werd lange tijd nog niet als zelfstandige kunst werd beschouwd. De kring verenigt professionele aquarellisten in Nederland. Het enige wat de leden van de Hollandse Aquarellistenkring met elkaar gemeen hebben, is dat ze gebruik maken van waterverf. Alle leden hebben namelijk hun volstrekt eigen werkwijze, opvatting, stijl, en onderwerpkeuze. Om lid te worden van de Hollandse Aquarellistenkring wordt er gekeken naar de kwaliteit van het werk.

Johan Dijkstra - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 300!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Vrouwelijk naakt
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 400!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 400
Poppe Damave - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ets
TechniekEts
Afmetingen21 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Sierhuis - Lithografie kopen? Bied vanaf 30!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Lithografie
TechniekLitho
Afmetingen26 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Peter Vos - Oude man met mussen kopen? Bied vanaf 165!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Oude man met mussen
TechniekLitho
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 165
Matthieu Wiegman - Knielende man kopen? Bied vanaf 150!
Matthieu Wiegman (1886-1971) Nederlands Knielende man
TechniekGouache
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Herbert Fiedler - Soldaat kopen? Bied vanaf 150!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Soldaat
TechniekAquarel
Afmetingen45.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Jan Sierhuis - Tekening krijt/acryl kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Tekening krijt/acryl
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Matthieu Wiegman - Fontaines des mers Parijs kopen? Bied vanaf 295!
Matthieu Wiegman (1886-1971) Nederlands Fontaines des mers Parijs
TechniekAquarel
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Bob Buys - Kerkplein Frankrijk kopen? Bied vanaf 100!
Bob Buys (1912-1970) Nederlands Kerkplein Frankrijk
TechniekAquarel
Afmetingen68 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Peter Vos - ‘Smidsplevier’ - ets - oplage 35 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands ‘Smidsplevier’ - ets - oplage 35
TechniekEts
Afmetingen39 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Jef Diederen - linosnede - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands linosnede - 1991
Afmetingen28 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jef Diederen - Serie van 6 litho's ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 195
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 700!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Jef Diederen - Abstracte compositie - inclusief Boek over Diederen kopen? Bied vanaf 475!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Abstracte compositie - inclusief Boek over Diederen
TechniekGouache
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Johan Jacob Voskuil - Portret kopen? Bied vanaf 250!
Johan Jacob Voskuil (1897-1972) Nederlands Portret
Afmetingen88.5 x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
Afmetingen16 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem den Ouden - 2 boeken, o.a. oeuvrecatalogus. kopen? Bied vanaf 50!
Willem den Ouden (1928) Nederlands 2 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jef Diederen - Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Peter Vos - Gulzigheid, ets kopen? Bied vanaf 125!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gulzigheid, ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Kees Verwey - 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot kopen? Bied vanaf 50!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 24 cm (h x b)
€ 50
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Jef Diederen - Hemel bij nacht, houtsnede kopen? Bied vanaf 80!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Hemel bij nacht, houtsnede
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 80
Jef Diederen - Ingelijste krijttekening: gezicht - 1994 kopen? Bied vanaf 249!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Ingelijste krijttekening: gezicht - 1994
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Afmetingen42.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Kees Verwey - damesportret mejuffrouw Buzeck kopen? Bied vanaf 1000!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands damesportret mejuffrouw Buzeck
Afmetingen80 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.000
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gevoelens - gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Peeters - Theetuin kopen? Bied vanaf 250!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Theetuin
TechniekGouache
Afmetingen62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Theo Swagemakers - Z.t. groot werk 120 cm hoog kopen? Bied vanaf 150!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands Z.t. groot werk 120 cm hoog
Afmetingen120 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Jan Sierhuis - Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004)
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75