5. Aquarellistenkring

Aquarellistenkring

Opgericht in 1945

Hollandse Aquarellistenkring

De Hollandse Aquarellistenkring werd opgericht om de aquarelkunst als kunstvorm te bevorderen. Aquarelleren werd gezien als een van de moeilijkste kunstvormen, maar werd lange tijd nog niet als zelfstandige kunst werd beschouwd. De kring verenigt professionele aquarellisten in Nederland. Het enige wat de leden van de Hollandse Aquarellistenkring met elkaar gemeen hebben, is dat ze gebruik maken van waterverf. Alle leden hebben namelijk hun volstrekt eigen werkwijze, opvatting, stijl, en onderwerpkeuze. Om lid te worden van de Hollandse Aquarellistenkring wordt er gekeken naar de kwaliteit van het werk.

Er worden 79 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Bieruma Oosting - 'Tete' kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting - 'Tete'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesM

Jaartal1942
TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters - De Drie Gratiën

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1959
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!
Jan Wiegers - Berglandschap.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAkke

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres, inclusief gedicht kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres, inclusief gedicht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen59.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jef Diederen - Gemengde techniek op papier, Marcabru XII kopen? Bied vanaf 80!
Jef Diederen - Gemengde techniek op papier, Marcabru XII

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen75 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Bob Buys - Aquarel , landschap met schuurtje uit 1954. kopen? Bied vanaf 50!
Bob Buys - Aquarel , landschap met schuurtje uit 1954.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen43.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeanne Bieruma Oosting - De haan kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting - De haan

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooremiliomosini

Jaartal1957
Afmetingen32 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Matthieu Wiegman - Stilleven met bloemen en fruit kopen? Bied vanaf 1275!
Matthieu Wiegman - Stilleven met bloemen en fruit

Geplaatst doorh-g-art

Afmetingen116 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Litho, De fluitspeler kopen? Bied vanaf 1!
Kees Andrea - Litho, De fluitspeler

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975 kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - en andere! - Portofolio met 14 litho's van de Keerkring kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - en andere! - Portofolio met 14 litho's van de Keerkring

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
John Raedecker - Groog origineel Litho "Faun" - uitgave De groene Amsterdammer 1947 kopen? Bied vanaf 1!
John Raedecker - Groog origineel Litho "Faun" - uitgave De groene Amsterdammer 1947

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Buys - ZUIDERS HAVENZICHT / OLIEVERF PANEEL / 35x47cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 65!
Bob Buys - ZUIDERS HAVENZICHT / OLIEVERF PANEEL / 35x47cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Olieverf op board, Hedi Grün kopen? Bied vanaf 35!
Theo Swagemakers - Olieverf op board, Hedi Grün

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Landschap - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen28 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1976
TechniekSoftcover
Afmetingen28.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Sierk Schroder - Dame in rood krijt kopen? Bied vanaf 250!
Sierk Schroder - Dame in rood krijt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJAMKoning

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho (zeer groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho (zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Dijkstra - Ets, Gezicht op Obergum vanaf Winsum kopen? Bied vanaf 1!
Johan Dijkstra - Ets, Gezicht op Obergum vanaf Winsum

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1947
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34.5 cm x 44.5 cm (h x b)
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Stadsgezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Stadsgezicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1966
TechniekAquarel
Afmetingen43.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Normandie kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Normandie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem den Ouden - Landschap met wolken kopen? Bied vanaf 180!
Willem den Ouden - Landschap met wolken

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooropruimer

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Havengezicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1967
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Havengezicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen24.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes kopen? Bied vanaf 90!
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1954
TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekCollage
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 890!
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen115 cm x 120.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Gerard Hordijk - Ballerina kopen? Bied vanaf 350!
Gerard Hordijk - Ballerina

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen42 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis - Grote ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!
Cor Hund - Vaas met bloemen.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Jaartal1961
TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Peeters - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
Jan Peeters - Abstract

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
Aftersale
Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Boerenleven

Geplaatst doorwahevors

Jaartal1985
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
Aftersale
Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell kopen? Bied vanaf 20!
Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho kopen? Bied vanaf 50!
Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1969
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter Vos - Valkenier, litho kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos - Valkenier, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst