5. Aquarellistenkring

Aquarellistenkring

Opgericht in 1945

Hollandse Aquarellistenkring

De Hollandse Aquarellistenkring werd opgericht om de aquarelkunst als kunstvorm te bevorderen. Aquarelleren werd gezien als een van de moeilijkste kunstvormen, maar werd lange tijd nog niet als zelfstandige kunst werd beschouwd. De kring verenigt professionele aquarellisten in Nederland. Het enige wat de leden van de Hollandse Aquarellistenkring met elkaar gemeen hebben, is dat ze gebruik maken van waterverf. Alle leden hebben namelijk hun volstrekt eigen werkwijze, opvatting, stijl, en onderwerpkeuze. Om lid te worden van de Hollandse Aquarellistenkring wordt er gekeken naar de kwaliteit van het werk.

Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
TechniekGouache
Afmetingen68 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Peter Vos - Gulzigheid, ets kopen? Bied vanaf 125!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gulzigheid, ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Sierk Schroder - Ballet – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Ballet – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jan Sierhuis - de blauwe tafel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands de blauwe tafel
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Paul Husner - Niet bekend kopen? Bied vanaf 300!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits Niet bekend
Afmetingen18.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Johan Dijkstra - De Ploeg- Dorpsgezicht Obergum Winsum kopen? Bied vanaf 300!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands De Ploeg- Dorpsgezicht Obergum Winsum
TechniekEts
Afmetingen43 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
TechniekOffset
Afmetingen75.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Peter Vos - Ingelijste litho: Podargus Strigoides kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ingelijste litho: Podargus Strigoides
TechniekLitho
Afmetingen54.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Kees Verwey - 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot kopen? Bied vanaf 50!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 24 cm (h x b)
€ 50
Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven. kopen? Bied vanaf 499!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Zeilschepen in de haven.
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 675!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen59 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 150
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap in Graubunden
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 160!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Gerard Hordijk - studie van een man kopen? Bied vanaf 300!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van een man
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Gerard Hordijk - studie van vrouwen kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van vrouwen
TechniekAquarel
Afmetingen22.5 x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
€ 50
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus. kopen? Bied vanaf 50!
Willem den Ouden (1928) Nederlands 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Jeanne Bieruma Oosting - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Soldaten en Burgers
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 150
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Afmetingen42.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Kees Verwey - damesportret mejuffrouw Buzeck kopen? Bied vanaf 1000!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands damesportret mejuffrouw Buzeck
Afmetingen80 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.000
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gevoelens - gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Peeters - Theetuin kopen? Bied vanaf 250!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Theetuin
TechniekGouache
Afmetingen62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Theo Swagemakers - Z.t. groot werk 120 cm hoog kopen? Bied vanaf 150!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands Z.t. groot werk 120 cm hoog
Afmetingen120 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Jan Sierhuis - Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004)
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Groenestein - Paarden in wei kopen? Bied vanaf 120!
Jan Groenestein (1919-1971) Nederlands Paarden in wei
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Peter Vos - 2 gesigneerde ingelijste tekeningen kopen? Bied vanaf 295!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands 2 gesigneerde ingelijste tekeningen
TechniekAquarel
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 30!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen17 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Piet van der Hem - He nog twee! kopen? Bied vanaf 50!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands He nog twee!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Peeters - Opbouw kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Opbouw
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Piet van der Hem - Atalaya's prehistorische rotsgrotten kopen? Bied vanaf 350!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Atalaya's prehistorische rotsgrotten
Afmetingen31 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Piet van der Hem - Paarden op het plein. kopen? Bied vanaf 375!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Paarden op het plein.
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Jan Sierhuis - zonder titel maar met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar met nieuwe lijst
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195