5. Architectura et Amicitia

Architectura et Amicitia

Opgericht in 1855

Genootschap Architectura et Amicitia

Genootschap Architectura et Amicitia, ook wel 'A et A' genoemd, is een Nederlands architectuurgenootschap. Het genootschap is gevestigd in Amsterdam. De doelstelling van het genootschap is het samenbrengen van architecten en personen uit aanverwanten vakgebieden, om van elkaar op de hoogte te blijven en elkaar te inspireren door middel van excursies, lezingen en tentoonstellingen. Daarnaast bood Architectura et Amicitia een alternatief voor de ouderwetse Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst. Het genootschap is ook maatschappelijk actief, zo hield het zich bezig met goede en goedkope arbeidswoningen en was het betrokken bij de oprichting van de eerste Amsterdamse ambachtsschool.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Willem van Konijnenburg - drie ruiters kopen? Bied vanaf 180!
Willem van Konijnenburg - drie ruitersTekening / Aquarel

Geplaatst doorviolins

Eindtijd 27-11-2022 om 20:28

Jaartal1941
TechniekPotlood
Afmetingen39 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst