5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Peter Bes (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 60
Jan Snoeck - Remus 5 kopen? Bied vanaf 249!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Remus 5
Afmetingen69 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel .
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 460!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Four women . Krachtige sierlijke schildering .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 460
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie : nTotem kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie : nTotem
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jörg Remé - Abstract zeefdruk Prent 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Abstract zeefdruk Prent 190
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Montyn - Paradis terrestre nov 64-juin 65 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Paradis terrestre nov 64-juin 65
TechniekEts
Afmetingen45 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen33 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Jan Montyn - Bêtes et Gens kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Bêtes et Gens
TechniekEts
Afmetingen33 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
TechniekEts
Afmetingen49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen50 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan van Diemen - Golfer kopen? Bied vanaf 74!
Jan van Diemen (1954) Nederlands Golfer
Afmetingen67 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 74
Willem Minderman - MANDJE II kopen? Bied vanaf 50!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands MANDJE II
TechniekEts
Afmetingen20 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem Minderman - DUINPAN kopen? Bied vanaf 30!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands DUINPAN
TechniekEts
Afmetingen14 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Anton Heyboer - "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8 kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8
TechniekDroge Naald
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Aparte krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 380!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Aparte krachtige sierlijke schildering
Afmetingen74 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 380
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 340!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering
Afmetingen71 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 340
Anton Heyboer - De oer vogel Kleurrijke sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel Kleurrijke sierlijke schildering .
Afmetingen64 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Anton Heyboer - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 440!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Abstracte compositie
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 440
Piet Warffemius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 649
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 649
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972 kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
TechniekGouache
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Cremer - Hollandse boerinnen kopen? Bied vanaf 315!
Jan Cremer (1940) Nederlands Hollandse boerinnen
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 315
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion - 1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Litho: Concepcion - 1996
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Snoeck - 5 Stoelen - 1995 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands 5 Stoelen - 1995 - oplage 200
Afmetingen73 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Luis Filcer - Zeefdruk op papier - titel: "El Jurado" kopen? Bied vanaf 90!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Zeefdruk op papier - titel: "El Jurado"
Afmetingen55 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Frank Porcelijn - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
TechniekEts
Afmetingen32 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Enric Adsera Riba - Zeefdruk: "Vignet" kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Zeefdruk: "Vignet"
Afmetingen6 x 9 cm (h x b)
€ 50
Ger Lataster - Kleuren litho kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Kleuren litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Michel van Overbeeke - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands Zeefdruk - 1988
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50