5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt kopen? Bied vanaf 225!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zich afdrogend naakt
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 225
Jan Sluijters (jr.) - Model kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Model
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed) kopen? Bied vanaf 180!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret (man met hoed)
Afmetingen83.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Herman van Tongeren - "Oostelijke Pyreneën" kopen? Bied vanaf 125!
Herman van Tongeren (1933) Nederlands "Oostelijke Pyreneën"
Afmetingen62.5 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Hendrikus Roodenburg - Oude Kerkstoren kopen? Bied vanaf 25!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Oude Kerkstoren
TechniekEts
Afmetingen26 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 150!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands Paarden
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 150
Jan den Hengst - Spanje kopen? Bied vanaf 145!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Spanje
Afmetingen59.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 145
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.050
TechniekLitho
Afmetingen47 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 60!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen31.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 75!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Gemengde techniek - 1973
Afmetingen34 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Bob Lokhorst - Etables kopen? Bied vanaf 100!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Etables
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 45!
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven. kopen? Bied vanaf 499!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Zeilschepen in de haven.
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen79 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 449!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 449
Kurt Lob - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits zonder titel
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ko Cossaar - Portret van zittende blonde dame - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Ko Cossaar (1874-1966) Nederlands Portret van zittende blonde dame - Aquarel, Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen59 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Moricz Goth - "Werkpaarden" - Houtskool op board kopen? Bied vanaf 195!
Moricz Goth (1873-1944) Hongaars Nederlands "Werkpaarden" - Houtskool op board
TechniekHoutskool
Afmetingen41 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 195
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 165
Sierk Schroder - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 40
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Johannes H. B. Koekkoek - "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1995!
Johannes H. B. Koekkoek (1840-1912) Nederlands "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 48!
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Liggend naakt
TechniekGravure
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Cornelis Brandenburg - Offset, Damrak - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Offset, Damrak - Ingelijst
TechniekOffset
Afmetingen62 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen72 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap in Graubunden
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Henri Plaat - Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 160!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Jan Visser - Mooi schilderij van bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 55!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Mooi schilderij van bloemen in vaas
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Marinus Heijl - Landschap Schapen en kippen voor schutting kopen? Bied vanaf 150!
Marinus Heijl (1836-1931) Nederlands Landschap Schapen en kippen voor schutting
Afmetingen29.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150
Wim Steijn - Guataria Espania kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Guataria Espania
TechniekHoutskool
Afmetingen28.5 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100