5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Hendrik Willebrord Jansen - Duin Landschap (eind 1800) kopen? Bied vanaf 55!
Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908) Nederlands Duin Landschap (eind 1800)
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 55
Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas kopen? Bied vanaf 75!
Emanuel van der Ven (1866-1944) Nederlands Tulpen in vaas
Afmetingen37 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Hans van Dokkum - VILLEFRANCHE kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands VILLEFRANCHE
TechniekEts
Afmetingen16.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Johan Dijkstra - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 300!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Vrouwelijk naakt
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Co Westerik - Volkszeebad 1956 kopen? Bied vanaf 265!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Volkszeebad 1956
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 265
1 bieding
TechniekLitho
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Nico Cevat - Stilleven met boeken. kopen? Bied vanaf 355!
Nico Cevat (1884-1955) Nederlands Stilleven met boeken.
Afmetingen55.3 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 355
Theo Kurpershoek - IJmuiden april '83 kopen? Bied vanaf 200!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands IJmuiden april '83
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Dirk Filarski - Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk kopen? Bied vanaf 875!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 875
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen72 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 400!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 400
Frans Verpoorten - Mandje met aardappelen kopen? Bied vanaf 34!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Mandje met aardappelen
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 75!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Piet van Wijngaerdt - Paard kopen? Bied vanaf 135!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Paard
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel kopen? Bied vanaf 690!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Chrysanten met rood fluweel
Afmetingen99 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Cornelis Vreedenburgh - Hollands riviergezicht kopen? Bied vanaf 1350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Hollands riviergezicht
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.350
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Henri Plaat - Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carel Kneulman - Het lieverdje kopen? Bied vanaf 29!
Carel Kneulman (1915-2008) Nederlands Het lieverdje
TechniekTin
Afmetingen9.5 x 3.5 x 2 cm (h x b x d)
€ 29
Willem Knip - "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 399!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek
Afmetingen52 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Nic Jonk - Zeefdruk: Dolfijnen - 1990 kopen? Bied vanaf 49!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: Dolfijnen - 1990
Afmetingen22 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Poppe Damave - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ets
TechniekEts
Afmetingen21 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
TechniekLitho
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
TechniekLitho
Afmetingen47 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Duindoorn - 1937
TechniekLitho
Afmetingen59 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Droogbloemen - 1974
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 75!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Gemengde techniek - 1973
Afmetingen34 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen31.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972 kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972
TechniekEts
Afmetingen53 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ton Albers - (1923) Fraai stilleven in olieverf kopen? Bied vanaf 79!
Ton Albers (1923) Nederlands (1923) Fraai stilleven in olieverf
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 79
Hans Ittmann - Vrouw met kruik kopen? Bied vanaf 150!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Vrouw met kruik
TechniekEts
Afmetingen45 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Roger Chailloux - Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage ! kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage !
TechniekEts
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Reinier Craeyvanger - Pijprokende man met pofbroek kopen? Bied vanaf 100!
Reinier Craeyvanger (1812-1880) Nederlands Pijprokende man met pofbroek
TechniekPotlood
Afmetingen27.7 x 21.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Bernard Meinen - Paradox kopen? Bied vanaf 15!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Paradox
TechniekGravure
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15