5. Arti Sacrum

Arti Sacrum

Arti Sacrum

Arti Sacrum is een kunstenaarsgenootschap in Rotterdam. Fuseerde in 1836 met Kunstgenootschap Hierdoor tot Hooger tot één schilderkundig genootschap.

Jan van Vucht Tijssen - Gevangenenpoort te Bergen op Zoom kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Vucht Tijssen (1884-1970) Nederlands Gevangenenpoort te Bergen op Zoom
Afmetingen62 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150
Johannes Bosboom - Geen titel. kopen? Bied vanaf 250!
Johannes Bosboom (1817-1891) Nederlands Geen titel.
TechniekAquarel
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250