Arti Sacrum is een kunstenaarsgenootschap in Rotterdam. Fuseerde in 1836 met Kunstgenootschap Hierdoor tot Hooger tot één schilderkundig genootschap.
Afmetingen | 62 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |