5. Artibus Sacrum

Artibus Sacrum

Opgericht in 1885 - opgeheven in 1949

Artibus Sacrum

Artibus Sacrum was een kunstenaarsvereniging in Arnhem, die exposities van eigentijdse kunst organiseerde. Werken van onder meer Kandinsky, Archipenko, Mondriaan en Rietveld zijn er tentoongesteld, wat laat zien dat Arnhem toen al belangstelling had voor de internationale avant-garde. De vereniging heeft lange tijd een pand aan de Korenmarkt in Arnhem gehad.

Elisabeth Posthuma - Vogels voeren in het park - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Elisabeth Posthuma (1907-1959) Nederlands Vogels voeren in het park - Ets
TechniekEts
Afmetingen16 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Eugene Lucker - Kerkje met treurwilg - Neerbosch bij Nijmegen - zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 50!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerkje met treurwilg - Neerbosch bij Nijmegen - zeldzaam werk
TechniekEts
Afmetingen44 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Eugene Lucker - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Stadsgezicht
TechniekEts
Afmetingen27 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands Katerveer Zwolle - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65