5. Atol

Atol

Opgericht in 1959 - opgeheven in 1962

Atol

De groep Atol bestond uit kunstenaars die geïnspireerd waren door de Posthoorn tentoonstellingen. De groep organiseerde veel gezamenlijk tentoonstellingen in zowel binnen- als buitenland. De Atol-groep kan geplaatst worden in de Nieuwe Haagse School.

Er worden 9 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Aat Verhoog - Ets, Man op paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Aat Verhoog - Ets, Man op paard - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts
Afmetingen54 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog - LithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!
Aat Verhoog - Horses - paardenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorilonapalasthy
Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen36.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog - Litho, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1961
Afmetingen93 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstpeer
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog - gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAnnilo
TechniekLitho
Afmetingen51.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Verdijk - Huizen in landschap kopen? Bied vanaf 1050!
Gerard Verdijk - Huizen in landschapSchilderij
Geplaatst doorJPVerdijk
Jaartal1958
Afmetingen45 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Chailloux - Ets: Vrije val - 1966 kopen? Bied vanaf 49!
Roger Chailloux - Ets: Vrije val - 1966Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekEts
Afmetingen87.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst