5. BRAK VVK

BRAK VVK

Opgericht in 1978 - opgeheven in 2005

Voorburgse Vereniging van Kunstenaars BRAK VVK

De Voorburgse Vereniging van Kunstenaars BRAK VVK is in 2005 gefuseerd met de Leidschendamse Kunstenaars Vereniging LKV. Twee jaar later werd de Nederlandse Vereniging Arti et Industriae ook toegevoegd, en ontstond de Nederlandse Vereniging Arti et Industriae Brak - LKV, ook wel ArtiBrak.

Hein Wilzen - Mandje met eieren kopen? Bied vanaf 50!
Hein Wilzen (1912-2001) Nederlands Mandje met eieren
TechniekAquarel
Afmetingen48 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hein Wilzen - Twee tekeningen | "Sarajewo" & "De Roer bij Sint Odilienberg" kopen? Bied vanaf 30!
Hein Wilzen (1912-2001) Nederlands Twee tekeningen | "Sarajewo" & "De Roer bij Sint Odilienberg"
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29.8 x 41.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Jaap Vegter - strip tekening kopen? Bied vanaf 100!
Jaap Vegter (1932-2003) Nederlands strip tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen120 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 100