Rini Leefsma-Nagtegaal (1915-1995) Gemengde techniek o.a. aquarel, Compositie met vogels - Ingelijst
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 37.5 x 40.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60