5. Burgvliet

Burgvliet

Opgericht in 1955 - opgeheven in 2007

Kunstcentrum Burgvliet

Kunstcentrum Burgvliet in Gouda, opgericht door kunstenaar Piet van Mook, fuseerde in 2007 met de Regionale Kunststichting Gouda tot Firma Van Drie.

Rini Leefsma-Nagtegaal - Gemengde techniek o.a. aquarel, Compositie met vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Rini Leefsma-Nagtegaal (1915-1995) Nederlands Gemengde techniek o.a. aquarel, Compositie met vogels - Ingelijst
Afmetingen37.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Rini Leefsma-Nagtegaal - Ets, lot van twee etsen vogel & meisjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rini Leefsma-Nagtegaal (1915-1995) Nederlands Ets, lot van twee etsen vogel & meisjes - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hans Blanken - Oktobervaart - Ets kopen? Bied vanaf 120!
Hans Blanken (1946) Nederlands Oktobervaart - Ets
TechniekEts
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
TechniekEts
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Willem Hendrik van Norden - Ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: De dood van de minotaurus
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39