5. Zonder Gezegeld Papier

Zonder Gezegeld Papier

Opgericht in 1917 - opgeheven in 1935

Bond Zonder Gezegeld Papier

De Bond Zonder Gezegeld Papier was een broederschap die de spreekbuis zou moeten vormen voor de Vlaamse avant-garde. De leden hadden een gemeenschappelijke afkeer van het provinciale en burgerlijke van hun stadsgenoten. Paul Joostens, Paul van Ostaijen en de broers Floris en Oscar Jespers vormden de kern van deze groep. Toen Van Ostaijen vertrok, stortte het clubje langzaam in.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Floris Jespers - schilderij Congolees tafereel, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2000!
Floris Jespers - schilderij Congolees tafereel, gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Eindtijd 02-10-2022 om 19:41

Jaartal1951
Afmetingen81 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Floris Jespers - Congolees tafereeltje kopen? Bied vanaf 575!
Floris Jespers - Congolees tafereeltje

Geplaatst doorm-art

Eindtijd 11-09-2022 om 19:44

Jaartal1951
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst