Floris Jespers (1889-1965) Portret van een man
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 22 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 89
1 bieding