5. CBK Rotterdam

CBK Rotterdam

Opgericht in 1982

CBK Rotterdam

CBK Rotterdam omschrijft zichzelf als een centraal adres voor beeldende kunst, kunstenaars en publiek. CBK Rotterdam houdt zich bezig met het ontwikkelen van activiteiten om beeldende kunst in de stad te beheren, ontwikkelen en presenteren. Dit doen ze door middel van tentoonstellingen, lokale en internationale kunst in de publieke ruimte, kunstprojecten, opdrachten, bijdragen, investeringsregelingen en informatievoorziening. De doelstelling van CBK Rotterdam is dan ook het kunstklimaat van de stad te stimuleren en om stad, kunst, kunstenaars en publiek met elkaar in contact te brengen en te ondersteunen.

Hans Wap - 220 V ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 35!
Hans Wap (1943) Nederlands 220 V ( Ingelijst).
Afmetingen104.5 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Henk van Vessem - Zeefdruk, A day full of colours - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, A day full of colours - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst
Afmetingen88 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henk van Vessem - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen84.5 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hans Wap - De Ski-stoel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Wap (1943) Nederlands De Ski-stoel
Afmetingen70 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Guido de Waart - Ets - Cross goes by kopen? Bied vanaf 40!
Guido de Waart (1931) Nederlands Ets - Cross goes by
TechniekEts
Afmetingen63 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Ben Zegers (1962) Nederlands "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993
TechniekCollage
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Guido de Waart - Origineel Abstract werk kopen? Bied vanaf 35!
Guido de Waart (1931) Nederlands Origineel Abstract werk
Afmetingen49 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 35
Hans Wap - Zie foto kopen? Bied vanaf 68!
Hans Wap (1943) Nederlands Zie foto
Afmetingen68 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 68
Hans Wap - Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Hans Wap - Zeefdruk: Spinning tops - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Spinning tops - 1998
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Hans Wap - Edelhert, Aarde en Wolf kopen? Bied vanaf 70!
Hans Wap (1943) Nederlands Edelhert, Aarde en Wolf
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen39 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Guido de Waart - Abstracte compositie, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 30!
Guido de Waart (1931) Nederlands Abstracte compositie, hoogdrukets
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Hans Wap - TWEE ZEEFDRUKKEN “ Two birds of one feather” en “Spinning tops” kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands TWEE ZEEFDRUKKEN “ Two birds of one feather” en “Spinning tops”
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Per Abramsen - Mannelijk kopen? Bied vanaf 500!
Per Abramsen (1941) Nederlands Mannelijk
TechniekIJzer
Afmetingen35 x 20 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Hans Wap - De Reiziger kopen? Bied vanaf 100!
Hans Wap (1943) Nederlands De Reiziger
TechniekKeramiek
Afmetingen26 x 20 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Hans Wap - "Babel" kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap (1943) Nederlands "Babel"
Afmetingen81.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Henk van Vessem - l'ancienne route de Kralingen kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem (1939) Nederlands l'ancienne route de Kralingen
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Hans Wap - Hert, drum, wolf kopen? Bied vanaf 60!
Hans Wap (1943) Nederlands Hert, drum, wolf
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Henk van Vessem - ingelijste zeefdruk - 1991 - 22312 - GROOT kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem (1939) Nederlands ingelijste zeefdruk - 1991 - 22312 - GROOT
Afmetingen90 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45