Adriaan Lubbers (1892-1954) Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929
Techniek | Litho |
Afmetingen | 66 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350