5. Centrale Kunstenaars Commissie

Centrale Kunstenaars Commissie

De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.

Adriaan Lubbers - Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929 kopen? Bied vanaf 350!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929
TechniekLitho
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap in Graubunden
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 160!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160