5. Cobra

Cobra

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1951

CoBrA-kunst

CoBrA

Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 125!
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
€ 125
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam!
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Shinkichi Tajiri - Knoop ( gesigneerd ) kopen? Bied vanaf 100!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Knoop ( gesigneerd )
Afmetingen55.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Constant - Guitarist kopen? Bied vanaf 600!
Constant (1920-2005) Nederlands Guitarist
TechniekLitho
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 215
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 875!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Lucebert - Onbekend kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Onbekend
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Pol Bury - 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228 kopen? Bied vanaf 55!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228
TechniekSoftcover
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Karel Appel - Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976 kopen? Bied vanaf 2595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel” kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel”
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Corneille - ingelijste litho - 1962 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1962
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: L'allongée - 1976
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 425
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Tapijt De pracht van de tropen kopen? Bied vanaf 2400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De pracht van de tropen
TechniekTextiel
Afmetingen180 x 135 x 3 cm (h x b x d)
€ 2.400
Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropisch festival, 1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Eugène Brands - landschap bij dag kopen? Bied vanaf 185!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands landschap bij dag
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Eugène Brands - landschap bij nacht kopen? Bied vanaf 185!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands landschap bij nacht
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - Le grand nu bleu kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le grand nu bleu
TechniekLitho
Afmetingen48 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399