5. Cobra

Cobra

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1951

CoBrA-kunst

CoBrA

Er worden 320 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998Affiches
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Januari kopen? Bied vanaf 300!
Lucebert - JanuariGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpanoramics
Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2600!
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2001
TechniekGouache
Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - Vrouw, hond en vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50 kopen? Bied vanaf 155!
Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorSBGallery
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen2 cm x 2 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Vinkenoog - Ingelijste Tekening: Abstracte compositie - 1988 kopen? Bied vanaf 175!
Simon Vinkenoog - Ingelijste Tekening: Abstracte compositie - 1988Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
TechniekPotlood
Afmetingen70.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Vinkenoog - Krijttekening: En plein vol - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog - Krijttekening: En plein vol - 1993Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Pyramide d'attente - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Pyramide d'attente - 1993Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Qu'en pensez - vous? - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Qu'en pensez - vous? - 1993Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Le Désert fleuri 1963Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal1963
Afmetingen105 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - SET van 3 Kleurenoffset-litho,s uit de FLYING OBJECT SERIE kopen? Bied vanaf 55!
Pierre Alechinsky - SET van 3 Kleurenoffset-litho,s uit de FLYING OBJECT SERIEPrenten & Uitgaves
Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
Jaartal1977
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren. kopen? Bied vanaf 185!
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorSBGallery
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen2 cm x 2 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho met de titel, UNIQUE uit 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Litho met de titel, UNIQUE uit 1997Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorduif
Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CATPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorHans1951
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998Affiches
Geplaatst doorHans1951
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Martine kopen? Bied vanaf 115!
Corneille - MartineFotografie
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1980
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen17.5 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal2008
TechniekAquagravure
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1974
Afmetingen73 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Tantrika kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel - TantrikaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLanderos
Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1973
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst!Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMaison_d_art
Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen68.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!
Corneille - geen titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 149!
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - the green kiss kopen? Bied vanaf 799!
Karel Appel - the green kissGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Afmetingen97 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 195!
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1989
Afmetingen81 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Paysage/Visage kopen? Bied vanaf 465!
Karel Appel - Paysage/VisageGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1979
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Cobra - 1953 - Zeer zeldzame uitnodiging voor expositie! kopen? Bied vanaf 58!
Eugène Brands - Cobra - 1953 - Zeer zeldzame uitnodiging voor expositie!Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorChors
Jaartal1953
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen14.7 cm x 9.8 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - CoBrA hommage, aquatint ets kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - CoBrA hommage, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Museum Slot Zeist, affiche naar een zeefdruk kopen? Bied vanaf 70!
Karel Appel - Museum Slot Zeist, affiche naar een zeefdrukAffiches
Geplaatst doorRosser
Jaartal1977
Afmetingen83 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!
Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een lithoAffiches
Geplaatst doorRosser
Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst