5. Creatie

Creatie

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1954

Creatie

De oprichting van Creatie kwam voort vanuit onvrede over de pluriformiteit aan stijlen binnen de Vrij Beelden. Creatie was de ‘Vereniging tot bevordering van Absolute Kunst’, en hiermee bedoelden ze absoluut abstracte kunst. Het werd een platform voor zuiver non-figuratieve kunst. In de groep zaten alleen maar abstract werkende kunstenaars. In 1954 viel Creatie uiteen, en een aantal van de leden vormden samen de Groep 54, die later ook opging in de Liga Nieuw Beelden.

Er worden 79 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Wim Crouwel - Nederlandse architectuur. kopen? Bied vanaf 40!
Wim Crouwel - Nederlandse architectuur.

Kunstboeken

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1975
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 2400!
Eugène Brands - zonder titel

Geplaatst doorJacobson

Jaartal1981
TechniekGouache
Afmetingen75.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Daytime (uit de serie dag en nacht) kopen? Bied vanaf 215!
Eugène Brands - Daytime (uit de serie dag en nacht)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1968
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Nighttime (uit de serie dag en nacht) kopen? Bied vanaf 215!
Eugène Brands - Nighttime (uit de serie dag en nacht)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1968
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Kleurrijke Litho (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - Kleurrijke Litho (prachtig gelijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal1968
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal1968
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen59 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Stellaart - acryl op paneel uit 1978 - Why dont you remove this last veil? - 274-B kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Stellaart - acryl op paneel uit 1978 - Why dont you remove this last veil? - 274-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1978
Afmetingen62.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willy Boers - Stadsgezicht Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Willy Boers - Stadsgezicht Parijs

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOostWest

Jaartal1933
TechniekHoutskool
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOostWest

Jaartal1933
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eugene Brands - Face - 1968 kopen? Bied vanaf 375!
Eugene Brands - Face - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfwvanhelden

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Aftersale
Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!
Andre van der Vossen - Abstract landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAffordableArtAuctions

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eugene Brands - The Gardener kopen? Bied vanaf 375!
Eugene Brands - The Gardener

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDavidnr10

Jaartal1987
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!
Eugene Brands - Gele figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKupricol

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - Groene kop kopen? Bied vanaf 150!
Eugene Brands - Groene kop

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKupricol

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen55.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1960

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1960
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!
Eugene Brands - Au fond noir

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1990
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - Composition au fond cosmigue kopen? Bied vanaf 1799!
Eugene Brands - Composition au fond cosmigue

Geplaatst doorMarcart

TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Klaas Boonstra - Naakt op de rug gezien kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Boonstra - Naakt op de rug gezien

Geplaatst doorbellarte

Afmetingen48 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hans Ittmann - Grote boom in park kopen? Bied vanaf 95!
Hans Ittmann - Grote boom in park

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 100!
Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl).

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eugene Brands - ''M'' met houten lijst kopen? Bied vanaf 285!
Eugene Brands - ''M'' met houten lijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen88 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 39!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1960
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 39!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier kopen? Bied vanaf 125!
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen52 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!
Willy Boers - Licht en donker

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1960
Afmetingen122 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst