5. De Ateliers

De Ateliers

Opgericht in 1963

De Ateliers

De Ateliers is een onafhankelijke kunstopleiding die werd opgericht onder de naam Ateliers 63. Binnen deze opleiding kunnen jonge beeldend kunstenaars in eigen ateliers werken en begeleid worden door geenommeerde kunstenaars en kunstcritici (zowel de deelnemers als de begeleiders zijn hier aangegeven). Na vele jaren in Haarlem gevestigd te zijn geweest, is het instituut naar Amsterdam verhuisd aan het begin van de jaren '90.

Er worden 60 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen59 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekOffset
Afmetingen56 cm x 43 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Visser - Houtdruk, Roos kopen? Bied vanaf 1!
Carel Visser - Houtdruk, Roos

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Frank van Hemert - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Frank van Hemert - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 220!
Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1999
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Anne Feddema - Bloemstilleven met de schilder kopen? Bied vanaf 375!
Anne Feddema - Bloemstilleven met de schilder

Geplaatst doorartholland1978

Afmetingen28 cm x 24.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Aftersale
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans Coumans - Litho - 1971 kopen? Bied vanaf 49!
Hans Coumans - Litho - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Carel Visser - litho - 'zonder titel' - 1992 kopen? Bied vanaf 200!
Carel Visser - litho - 'zonder titel' - 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994 kopen? Bied vanaf 75!
Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1994
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - Conversatie kopen? Bied vanaf 600!
Constant - Conversatie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPuckV

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Marc Ruygrok - Heaven and Hell kopen? Bied vanaf 39!
Marc Ruygrok - Heaven and Hell

Fotografie

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1995
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Hans Coumans - prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Hans Coumans - prent 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!
Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets

Kunstboeken

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Armando - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen53 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - Constant - Orpheus met dieren kopen? Bied vanaf 865!
Constant - Constant - Orpheus met dieren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ger van Elk - Pale London Blue, zeefdruk op fotolitho (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 695!
Ger van Elk - Pale London Blue, zeefdruk op fotolitho (ingelijst, groot!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1991
Afmetingen118 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Philip Akkerman - Ingelijste tekening: Zelfportret - 1986 kopen? Bied vanaf 895!
Philip Akkerman - Ingelijste tekening: Zelfportret - 1986

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Marlene Dumas - "Before & After" tweeluik kopen? Bied vanaf 2800!
Marlene Dumas - "Before & After" tweeluik

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDheemskerk

Jaartal1993
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!
Armando - Abstracte compositie, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a. kopen? Bied vanaf 200!
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorThijs58

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - litho: New Babylon - 1963

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 75.5 cm (h x b)
Aftersale
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Aftersale

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Aftersale

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Aftersale
Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 79!
Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. kopen? Bied vanaf 189!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Frank van Hemert - Olieverf op doek, Und die frauen warten (Groot) kopen? Bied vanaf 700!
Frank van Hemert - Olieverf op doek, Und die frauen warten (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen100 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - Boek: Aan Constant - 1985 kopen? Bied vanaf 395!
Constant - Boek: Aan Constant - 1985

Kunstboeken

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
Afmetingen34.5 cm x 24 cm (h x b)