5. De Brug

De Brug

Opgericht in 1926 - opgeheven in 1996

Ton Albers - Litho "Schapenkop" kopen? Bied vanaf 10!
Ton Albers (1923) Nederlands Litho "Schapenkop"
TechniekLitho
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Jan Battermann - Titel op achterkant niet leesbaar voor mij kopen? Bied vanaf 239!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands Titel op achterkant niet leesbaar voor mij
TechniekGouache
Afmetingen72 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 239
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed) kopen? Bied vanaf 180!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret (man met hoed)
Afmetingen83.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 150!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands Paarden
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Flip van der Burgt - Canes kopen? Bied vanaf 75!
Flip van der Burgt (1927-1977) Nederlands Canes
Afmetingen54.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Herman Stammeshaus - Haven van Ornival - Houtsnede kopen? Bied vanaf 38!
Herman Stammeshaus (1918-1991) Nederlands Haven van Ornival - Houtsnede
Afmetingen23 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 38
1 bieding
Jan Visser - Mooi schilderij van bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 55!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Mooi schilderij van bloemen in vaas
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Albert Klijn - Olieverf op doek, ... Impressie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Olieverf op doek, ... Impressie - Ingelijst
Afmetingen53 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Battermann - 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars kopen? Bied vanaf 50!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
€ 50
Eelco Glastra van Loon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Eelco Glastra van Loon (1935) Nederlands Zonder titel
Afmetingen36 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Ton Albers - Landschap te Luxemburg kopen? Bied vanaf 80!
Ton Albers (1923) Nederlands Landschap te Luxemburg
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Theo Swagemakers - Z.t. groot werk 120 cm hoog kopen? Bied vanaf 150!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands Z.t. groot werk 120 cm hoog
Afmetingen120 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Cees van IJsseldijk - ets: boomstronk kopen? Bied vanaf 39!
Cees van IJsseldijk (1901-1977) Nederlands ets: boomstronk
TechniekEts
Afmetingen33 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Leo Poelmeijer - Parkgezicht kopen? Bied vanaf 60!
Leo Poelmeijer (1934) Nederlands Parkgezicht
TechniekGouache
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Herman Stammeshaus - Houtdruk. Figuren. Geometrisch. kopen? Bied vanaf 39!
Herman Stammeshaus (1918-1991) Nederlands Houtdruk. Figuren. Geometrisch.
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Chris Beekman - Landschap met houten schuur kopen? Bied vanaf 680!
Chris Beekman (1887-1964) Nederlands Landschap met houten schuur
TechniekPotlood
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 680
Dick van 't Wout - handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1978 kopen? Bied vanaf 50!
Dick van 't Wout (1934) Nederlands handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1978
TechniekEts
Afmetingen62 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Strube - boeren interieur kopen? Bied vanaf 48!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands boeren interieur
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 48
Gerrit N. Woudt - Cotswold farm kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands Cotswold farm
TechniekPotlood
Afmetingen38 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Willem Klijn - Het Koopje - Ets Vernis Mou - kopen? Bied vanaf 50!
Willem Klijn (1892-1961) Nederlands Het Koopje - Ets Vernis Mou -
TechniekEts
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier kopen? Bied vanaf 95!
Willy Boers (1905-1978) Nederlands Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier
Afmetingen52 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 95
Toon van de Muysenberg - St. Antonius naar P. Geraedts kopen? Bied vanaf 50!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands St. Antonius naar P. Geraedts
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Charley Toorop - 2 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Charley Toorop (1891-1955) Nederlands 2 boeken
TechniekSoftcover
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
€ 50
Hubert van Lith - In afwachting kopen? Bied vanaf 400!
Hubert van Lith (1908-1977) Nederlands In afwachting
TechniekBrons
Afmetingen34 x 14.8 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Ferdinand Erfmann - Het Boekenbal kopen? Bied vanaf 7600!
Ferdinand Erfmann (1901-1968) Nederlands Het Boekenbal
Afmetingen69 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 7.600
Jan Strube - Litho | 'Havermarkt Breda' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho | 'Havermarkt Breda'
TechniekLitho
Afmetingen12 x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Rudolf Bremmer - Litho - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Litho - 1966
TechniekLitho
Afmetingen28 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Adrianus van Zeegen - Het welige leven van een fantastisch diepzee bewoner kopen? Bied vanaf 150!
Adrianus van Zeegen (1881-1966) Nederlands Het welige leven van een fantastisch diepzee bewoner
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Adrianus van Zeegen - Besneeuwde bomen in een windhoos kopen? Bied vanaf 200!
Adrianus van Zeegen (1881-1966) Nederlands Besneeuwde bomen in een windhoos
Afmetingen76 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Flip van der Burgt - Kruisgang, 14 staties + boek kopen? Bied vanaf 400!
Flip van der Burgt (1927-1977) Nederlands Kruisgang, 14 staties + boek
TechniekOverig
Afmetingen51 x 38 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht3 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Jan Strube - Parijs; Seinekade met Notre-Dame en Clochards kopen? Bied vanaf 90!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Parijs; Seinekade met Notre-Dame en Clochards
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Piet Landkroon - Gouache, Meisjes kopje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Piet Landkroon (1907-1997) Nederlands Gouache, Meisjes kopje - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen69 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45