5. De Brug

De Brug

Opgericht in 1926 - opgeheven in 1996

De Brug

De Brug werd opgericht naar voorbeeld van de eerder in Duitsland opgerichte vereniging ‘Die Brücke’. Het doel was de introductie van de Nieuwe Zakelijkheid in de schilderkunst, een overtuiging die na de Eerste Wereldoorlog de kunst ging beheersen. Het doel van de Nieuwe Zakelijkheid was om kunst meer in dienst te stellen van het sociale bewustzijn. Vanwege het gebrek aan belangstelling werd De Brug uiteindelijk opgeheven.

Er worden 42 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Strube - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen10 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Battermann - 'Moederschap' Lino snede. kopen? Bied vanaf 25!
Jan Battermann - 'Moederschap' Lino snede.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1962
Afmetingen58 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda kopen? Bied vanaf 45!
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMarinavdP

TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!
Valentine Hobson - Dochter Gina

Geplaatst doorhansepansie

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Gregoire - Springbok kopen? Bied vanaf 20!
Jan Gregoire - Springbok

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1957
Afmetingen35 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Stammeshaus - Vroeg (1955) dubbele Houtsnede "staand & liggend naakt" Zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 57!
Herman Stammeshaus - Vroeg (1955) dubbele Houtsnede "staand & liggend naakt" Zeer kleine oplage!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1956
Afmetingen15 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B kopen? Bied vanaf 125!
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekHoutskool
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Teeling - ETS - Het Steen Antwerpen - 1971- ingelijst - 281B kopen? Bied vanaf 125!
Peter Teeling - ETS - Het Steen Antwerpen - 1971- ingelijst - 281B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Teeling - olieverf op doek - Boederij bij Leffinge - ingelijst - 287B kopen? Bied vanaf 275!
Peter Teeling - olieverf op doek - Boederij bij Leffinge - ingelijst - 287B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Herman Stammeshaus - Houtsnede: "en dat u in 1965 heel veel geluk moge (ont)vangen" kopen? Bied vanaf 49!
Herman Stammeshaus - Houtsnede: "en dat u in 1965 heel veel geluk moge (ont)vangen"

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
Afmetingen33 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eelco Glastra van Loon - Kabul kopen? Bied vanaf 25!
Eelco Glastra van Loon - Kabul

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLumenveer

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirk Kruizinga - Fruit op tafel kopen? Bied vanaf 750!
Dirk Kruizinga - Fruit op tafel

Geplaatst doorSMDF

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 80!
Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap

Geplaatst doorfritsCuracao15

Afmetingen49.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!
Jan Strube - ik ruik mensen vlees

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsnoetje1970

Jaartal1943
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!
Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht

Geplaatst doorNellyN

Afmetingen51 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Bertus de Meij - Venetie Italie kopen? Bied vanaf 150!
Bertus de Meij - Venetie Italie

Geplaatst doorbongerd

Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Gerrit de Jong - Ets - Maartenskerk van Oosterend TEXEL - 21586 kopen? Bied vanaf 60!
Gerrit de Jong - Ets - Maartenskerk van Oosterend TEXEL - 21586

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Broer - havengezicht kopen? Bied vanaf 65!
Henk Broer - havengezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Otto Hanrath - Groesbeek kopen? Bied vanaf 45!
Otto Hanrath - Groesbeek

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1941
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wil van Leeuwen - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!
Wil van Leeuwen - Stilleven

Geplaatst doorVerzamelaar2

Afmetingen85 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Johan van Hell - Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 90!
Johan van Hell - Huis in berglandschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

Jaartal1937
TechniekAquarel
Afmetingen29.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Johan van Hell - "Frankendael" kopen? Bied vanaf 80!
Johan van Hell - "Frankendael"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorScala

Afmetingen30 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Herman Habes - Zeer verfijnd realistisch stilleven kopen? Bied vanaf 450!
Herman Habes - Zeer verfijnd realistisch stilleven

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier kopen? Bied vanaf 125!
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen52 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!
Willy Boers - Licht en donker

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1960
Afmetingen122 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Battermann - vrouwelijke naaktstudie kopen? Bied vanaf 175!
Jan Battermann - vrouwelijke naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Jaartal1960
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!
Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij

Geplaatst doorLawrence

Afmetingen52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Stien Eelsingh - Staphorst keuken kopen? Bied vanaf 2000!
Stien Eelsingh - Staphorst keuken

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorIngoDoornenbal

Jaartal1942
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell kopen? Bied vanaf 20!
Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 24!
Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962 kopen? Bied vanaf 150!
Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1962
Afmetingen24 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: "Brugge"

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Sal Meijer - Ets, Vrouw staand kopen? Bied vanaf 80!
Sal Meijer - Ets, Vrouw staand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen53.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Paul van der Ven - landschap kopen? Bied vanaf 50!
Paul van der Ven - landschap

Geplaatst doorkaatjenoga

TechniekTempera
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd