5. De Groep

De Groep

Opgericht in 1936

De Groep

De Groep in Den Haag bestond uit kunstenaars die lid waren bij Pulchri. Er is weinig informatie bekend over dit kunstenaarscollectief, maar aan de leden kan men aflezen dat een aantal oudere leden van de Haagse School al langer samenwerkte.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!
Jan van Heel - Gouache 1985

Geplaatst doorardworks

Eindtijd19-02-2022 om 20:23

Jaartal1985
TechniekGouache
Afmetingen87 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 35!
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius

Geplaatst doorkeesheerkens

Eindtijd27-03-2022 om 23:51

Jaartal1925
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout